برای همکاری بیشتر با شماره بالای صفحه تماس بگیرید

واحد فناوری اطلاعات و شبکه

فعالیت این مجموعه اجرا و ساخت برج های ساختمانی، مسکونی، اداری، تجاری، گردشگری – توریستی ، ، مراکز درمانی و مراکز خدماتی و رفاهی، می باشد. که با استفاده از علم و دانش روز دنیا و متخصصین و سرمایه گذاران و مهندسین کشورمان با استاندارادسازی و استفاده از مدل های اطلاعاتی ساختمان در طراحی و ساخت برج و آپارتمان بلندمرتبه پای در صنعت ساختمان نموده است
WhatsApp Image 2020-10-22 at 23.49.18
WhatsApp Image 2020-10-22 at 23.48.03

چکیده ای از شرکت کارگاه کارون

شرکت ساختمانی کارگاه کارون در سال 1379 تاسیس گردیده و در بیست سال گذشته بیش از یکصد پروژه بزرگ زیربنایی را به اتمام رسانده است . همچنین این شرکت دارای یک تیم 11 نفره متخصص در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات اعم از : ماکروسافت ، سیسکو ،ویپ ، میکروتیک ، مجازی سازی ، فیبر نوری ، که در داخل و خارج از مجموعه جهت رشد شرکت مشغول به فعالیت میباشند را داراست . همچنین دیتا سنتر شبکه این شرکت ، متشکل از بالاترین استانداردها و بروز ترین تجهیزات که از انواع سرور های نسل 8 ، 9، HP ،  روترهای سیسکو ، روتر های میکروتیک ، سیستم خطوط تلفن ویپ و سیپ ترانک ف و استوریج های با ظرفیت بالا و همچنین تجهیزات رادیویی، جهت دستیابی به اهداف شرکت و و خدمات مناسب به کارمندان و مشتریان میباشد .

نصب و راه اندازی آنتی ویروس تحت شبکه

نصب و راه اندازی آنتی ویروس تحت شبکه نرم‌افزار آنتی ویروس (به انگلیسی: Anti-Virus) که با نام‌های ویروس‌یاب و ویروس‌کش و ضد بدافزار هم شناخته می‌شود.

نرم‌افزاری است که با مشاهده و بررسی محتوای پرونده‌ها به دنبال الگوهای آشنای بدافزارمی‌گردند.

در صورت مشاهده این الگوها که به آن امضای ویروس (Virus Signature) گفته می‌شود، از ورود آن به کامپیوتر شما و اجرا شدن‌اش جلوگیری می‌کنند.

و به شما هشدار لازم را می‌دهند.

از شما دستور می‌گیرند که آیا فایل را حذف کنند و یا سعی نمایند آن را اصلاح کنند.

نرم‌افزار آنتی‌ویروس سه وظیفهٔ عمده را انجام می‌دهند:
  1. بازرسی یا کشف
  2. تعیین هویت یا شناسایی
  3. آلودگی‌زدایی یا پاکسازی

شرکت‌های سازنده نرم‌افزارهای ضدویروس، با ساخته شدن ویروس‌های جدید، الگوهای نرم‌افزاری آنها را کشف و جمع‌آوری می‌کنند.

به همین علت لازم است تا این نرم‌افزارها هراز چندگاهی به‌روزرسانی  شوند تا الگوهای جدید ویروسها را دریافت کنند.

ویروس‌های رایانه‌ای برنامه‌هایی دارای درجه‌ای از هوشمندی هستند.

روش‌های بسیاری وجود دارد که توسط آن‌ها اطلاعاتی از رایانهٔ شما به نویسندهٔ ویروس یا افراد سودجوی دیگر ارسال شود.

به‌عنوان مثال، شما در حال نگاه کردن به یک فیلم روی اینترنت هستید، یا در حال خواندن یک نامه و بسیاری کارهای عادی دیگر… و بدون آنکه بدانید در همان زمان به ویروسی اجازه داده‌اید تا کامپیوتر شما را بررسی و تحلیل کند.

بسیاری از اوقات هنگامی که شما آنها را شناسایی می‌کنید و از بین می‌برید، خبر ندارید که ویروس برای ورود مجدد و فعال شدن در کامپیوتر شما قبلاً چارهٔ لازم را اندیشیده است و راه‌های دیگری (Backdoors) برای حمله مجدد به رایانه یا شبکه رایانه‌ای شما ایجاد کرده است.